نحوه ارسال کالا

ارسال سریع:

یکی از مزایای خرید اینترنتی از رونیا بیوتی ، خرید آسان و تحویل سریع سفارشات می باشد. تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی رونیا، از انبارهای فروشگاه اینترنتی رونیا تامین و ارسال می گردند از اینرو سفارشات مشتریان گرامی در کنار تضمین اصالت ، به صورت سریع قابل ارسال برای سراسر کشور می باشند.

در نظر داشته باشید ، سفارشات مشتریان گرامی شهر تهران به صورت فوری، حداکثر   روز کاری بعد از ثبت سفارش، قابل ارسال هستند. همینطور مشتریان عزیز شهر تهران ، هنگام ثبت سفارش امکان انتخاب دلخواه روز و بازه تحویل سفارش خود از میان گزینه های موجود را دارند.  سفارش مشتریان گرامی شهرهای دیگر نیز بسته به فاصله بین 2 تا 4 روز کاری ، پس از ثبت سفارش با پست ماهکس به ایشان تحویل خواهد شد.

در شرایط ویژه مانند پروموشن ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه های اعلام شده صورت نگیرد که حتما از طریق سایت رونیا و صفحه اینستاگرام به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.

هزینه ارسال:

هزینه ارسال سفارش برای مشتریان عزیز که مجموع خرید بالاتر از صد و پنجاه هزار تومان داشته باشند به صورت رایگان می باشد و سفارشهای کمتر از صد و پنجاه هزارتومان در تهران و شهرهای غیر از تهران، هزینه ارسال، 9000 تومان می باشد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

لازم به ذکر است در هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال رونیا نیاز است حتما کارت شناسایی معتبر ارائه نمایید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق  به صاحب حساب کاربری یا شخص تحویل گیرنده باشد، درغیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

همکاران ما اجازه ورود به داخل ساختمان را به دلیل محدودیت‌های ورود و خروج برخی از ساختمان ها و ادارات خصوصی و دولتی ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

توصیه می‌شود در هنگام دریافت سفارش، تعداد اقلام را با تعداد اقلام سفارش خود، در حضور مامورین ارسال تطبیق و  کنترل فرمایید و در صورت وجود مغایرت با امور مشتریان رونیا تماس حاصل فرمایید.

در هنگام تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری فرمایید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.