شرایط بازگشت کالا

رونیا تضمين می کند، کليه کالای موجود در وب‌سایت با نشان اصالت و از نظر فیزیکی سالم به دست مشتريان محترم برسند. به دلیل رعایت کردن مسائل بهداشتی، محصولات آرایشی و بهداشتی، بعد از تکمیل خرید و دريافت کالا توسط مشتری به جز شرايط خاص ، تعویض و یا مرجوع سفارشات امکانپذير نمی باشد.

از اينرو توصیه می شود قبل از سفارش محصول، از انتخاب خود از لحاظ رنگ ، بو ، رایحه ، کاربرد و روش مصرف با متخصصین فروشگاه اینترنتی رونیا، مشاوره نمایید و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نمایيد.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی:

اطلاعات هر محصول آرایشی ، بهداشتی و عطریات در وب ‌سایت فروشگاه اینترنتی رونیا، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب ‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و رونیا مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین رونیا مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و  فروشگاه اینترنتی رونیا ، در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

شرایط خاص بازگشت کالا:

  • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد باید حداکثر تا7  روز پس از دريافت کالا توسط مشتری ، به امور مشتريان رونیا اطلاع داده شود. پس از بررسی و تاييد کارشناسان رونیا در صورت احزار مشکل اصالت يا ايراد فنی ، کالا ی خريداری شده در صورت موجود بودن تعويض و در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد، خواهد شد.
  • چنانچه کالای خريداری شده آسیب دیده ، شکسته یا همراه ایراد فیزیکی و ظاهری باشد، به صورتی که در هنگام دريافت کالا از مامور پستی، قابل تشخيص باشد، از تحویل‌گرفتن  و بازکردن بسته بندی مرسوله خودداری فرماييد و صورتجلسه دريافت کالا را تاييد نفرماييد تا مرسوله ، مجددا جهت بررسی به رونیا بازگردانده شود. در غير اينصورت لازم است حداکثر طی 24 ساعت پس از دريافت کالا توسط مشتری، به امور مشتریان رونیا اطلاع داده شود.
  • انصراف از خرید: برای کالاهای آرايشی و بهداشتی تنها قبل از ارسال کالا توسط مامورين پست، انصراف از خريد امکانپذير می باشد و بعد از دريافت کالا توسط مشتری به دليل رعايت مسائل بهداشتی، بازگشت کالا امکانپذير نمی باشد. انصراف از خرید در خصوص عطریات تنها در مورد کالاهایی که کاملا سالم و باز نشده به صورت پلمپ باشند (دارای سلفون باشند) ، پس از تاييد کارشناسان رونیا امکانپذیر خواهد بود .
  • با بازگرداندن کالای خريداری شده، لازم است کالاهای هدیه ارسال شده به مشتری نيز بازگشت داده شود. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، مشمول این بند نمی باشند.

نکات مهم در خصوص شرایط بازگشت کالا:

  • شرط لازم برای بازگشت کالا ، ارائه جعبه اصلی خود محصولات خريداری شده ، وجود ملحقات، جدا نشدن و مخدوش نشدن تگ اصالت و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه (پلمپ) است.
  • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی محصولات خريداری شده یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
  • کارشناسان امور مشتریان رونیا بعد از بررسی درخواستهای اعلام شده در مورد تعــویض، جایگزینی و یا استــرداد هزینه تصمیم گیــری خواهند نمود.
  • تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالای مورد نظر درانباراست. در صورت نا موجود بودن کالای خريداری شده، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض خواهد شد.
  • درصورت احراز شرایط بازگشت کالا، مبلغ پرداختی مشتری ظرف مدت ۳ روز کاری به مشتری عودت خواهد شد.
  • کارت های هديه مشمول شرایط بازگشت نمی باشد.

هماهنگی برای بازگشت کالا:

جهت هماهنگی برای بازگشت کالا با واحد امور مشتریان رونیا به شماره 57826-021 تماس حاصل فرمایید.
واحد امور مشتریان رونیا در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 17 و در روزهای پنجشنبه از از ساعت 8:30 تا 13  آماده پاسخگويي می باشند.